HBO’nun tüm içerikleri artık BluTV’de… Dünya çapında rekorlar kıran diziler artık HBO’da! Peki o diziler hangileri?

BluTV ve Warner Bros. Discovery, yeni bir mutabakatla tüm HBO içeriklerinin BluTV’ye eklenmesi istikametinde anlaştı.

BluTV üyeleri, dünya çapında rekor kıran HBO dizisi ‘The Last of Us’ın yanı sıra yılın geri kalanında da ‘White House Plumbers’, ‘The Idol’ ve ‘True Detective: Night Country’ üzere HBO’nun yeni dizilerini Amerika yayınından çabucak sonra izleyebilecek.


The Last of Us

Ayrıca ‘Game of Thrones’, ‘The Sopranos’, ‘Sex and the City’, ‘Chernobyl’ ve ‘Entourage’ üzere, HBO’nun küresel üne sahip daha pek çok dizisi tüm dönemleriyle platformdaki yerini alacak.


Game of Thrones

İş birliği kapsamında ayrıyeten Cartoon Network ve Boomerang kanalları ile Teen Titans Go!, Kafadar Ayıcıklar ve Örümcek Lucas üzere içeriklerin BluTV’ye geleceği açıklandı.

Genişletilen mutabakatla birlikte Warner Bros. Discovery’nin ‘Tamirat Tadilat’, ‘Altın Peşinde’, ‘Ağır Yaşamlar’ ve ‘Hayalimdeki Ev’ üzere programlarına sahip klasik kanal portföyü de BluTV’de izlenilebilecek.


Ağır Yaşamlar

BluTV CEO’su Deniz Şaşmaz Oflaz, mevzuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “BluTV olarak kurulduğumuz günden beri kıssanın gücüne değer verdik ve içerik çeşitliliğimizle geniş bir amaç kitle ile bir ortaya gelmeyi başaran bir platform olduk. Türkiye pazarındaki yerli platformlar ortasındaki liderliğimizi devam ettirirken dünyanın önde gelen medya ve cümbüş markası Warner Bros Discovery ile 2021 yılında birinci adımını attığımız stratejik iş iştirakimizin kapsamının giderek büyümesiyle üyelerimizi tüm dünyada heyecanla beklenen içeriklerle buluşturmaktan ötürü memnunuz. Genişletilmiş stratejik iştirakimizin birinci meyvesini The Last of Us’ın kısa müddette ulaştığı izleyici sayısıyla aldık ve bu bizleri gelecek için çok daha umutlandırdı” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir